Sme hrdí na to, že v reštaurácii Kruhovka ponúkame vynikajúci pomer ceny a kvality jedla, obedového menu, či pizze a zároveň poskytujeme kvalitné stravovanie, ktoré si zakladá na skutočnej srdečnosti voči všetkým našim zákazníkom.

Najlepšia pizza v Novom Meste nad Váhom

Či už hľadáte vynikajúcu pizzu, obedové menu, nápoje alebo jednoducho dezert, máme v ponuke široký výber jedál a radi vám poskytneme našu starostlivosť, aby vám jedlo chutilo aj pri slávnostnej chvíli ako je rodinná oslava, krst, promócie, alebo kar. Objednajte si jedlo a nápoje podľa vašej chuti v našom rezervačnom systéme online alebo nám jednoducho zavolajte. Dostanete najlepšie jedlo v Novom Meste nad Váhom.

Reštaurácia Kruhovka pôsobí v Nové mesto nad Váhom už viac ako 10 rokov a vieme, ako by mala vyzerať skvelá pizza, obedové menu, menu pre spoločenskú udalosť, či donáška jedla. Naši skúsení kuchári pripravujú pizzu a jedlá vysokej kvality. Pozývame vás vyskúšať naše vynikajúce menu.

Objednajte si online už teraz alebo nám jednoducho zavolajte na telefónne číslo 0915 334 483

Naši majstri kuchári
Pokiaľ ide o recepty s využitím starostlivo pripravených surovín, máme vynikajúci tím skúsených kuchárov. Pri návšteve reštaurácie Kruhovka im môžete položiť akúkoľvek otázku, ale nezabudnite … pri príprave jedál tvrdo pracujeme.

Objednať obedové menu